• Oslavili jsme den dětí

• Zábavně-sportovně-vzdělávacími aktivitami v průběhu celého dne jsme oslavili Den dětí. Děvčata se skvěle zapojila a užila si to.

• Den Země

• Další projektový den byl ve spojení se Dnem Země. Holky si pořádně a poctivě mákly, proběhla i beseda a osvěta na téma ochrany přírody a domluvili jsme se, že v našem zařízení budeme třídit odpad.

• Přijela k nám milá návštěva

• Zazpívat nám přijeli herci šumperského divadla. Nejenom, že zazpívali, ale především vytvořili skvělou náladu. Právem sklidili od našich holek obrovský aplaus. Děkujeme!

• Canisterapie

• Je super vidět Eyshu, jaké dělá pokroky, je super vidět holky, jak snadno navazují vztah s Eyshou, i když jdou na Canisterapii kolikrát s počáteční nedůvěrou.

• Pálení čarodějnic

• Další projektový den byl spojen s tradicí pálení čarodějnic. Pro náš kraj je toto téma historicky obzvlášť důležité. Děkujeme Vlastivědnému muzeu Šumperk za besedu a našim děvčatům za kreativitu a nasazení během projektového dne.

• Keramika

• Od tohoto týdne mají děvčata možnost navštěvovat keramickou dílnu, kde si pod vedením vychovatelů mohou zkoušet práci s hlínou a vyrábět různé výrobky. A jak jde vidět na obrázku, holkám to jde hezky:-)

• Talent show

• Úplně jsme se vám zapomněli pochlubit, že u nás proběhla Talent show. A že se bylo na co koukat! Kromě děvčat, která se zúčastnila ve dvou kategoriích - zpěv a tanec, se zúčastnili také vychovatelé a bylo to vtipné:-) Samotné holky předvedli super vystoupení a po zásluze byly všechny odměněny krásnými cenami. Bylo to moc fajn, holky děkujeme!

• Velikonoce

• Ve středu, 31.3.2021, nás čeká projektový den na téma Velikonoce. A ještě ten den odjede většina děvčat na dovolenku. Holky, pořádně si prázdniny užijte a v pondělí, ať jsou na vás kluci hodní:-)

• Odjezdy na dovolenky

• Z důvodu mimořádných a ochranných opatření týkajících se nemoci covid-19 jsou prozatím termíny dovolenek stanoveny takto: 5.-7.3.2021, 19.-21.3.2021. Následné termíny budou závislé na vývoji dalších vládních opatření.

• Zima

• Konečně už i k nám, do zařízení, přišla ta krásná bílá zima...

• Rozjeli jsme Canisterapii

• Holky ze 4. skupiny byly první, které si mohly Canisterapii užít, byly bezvadné a hlavně šikovné. Díky Jitce Křečkové a její Eyshe za skvělý program.

• 17. listopad

• 12.11.2020 proběhl v naší škole další projektový den, tentokrát věnovaný 17. listopadu, dni boje za svobodu a demokracii a mezinárodnímu dni studentstva.

• Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk
      • dds@dds-spk.cz
      • Mgr. Stanislava Tóthová - ředitelka reditelka@dds-spk.cz Mgr. Ladislav Luštík - zástupce ředitele zastupce@dds-spk.cz Bc. Viktor Salčík - vedoucí vychovatel vychovatel@dds-spk.cz Mgr. Tomáš Polák - etoped etoped@dds-spk.cz Mgr. Hana Váňová - psycholog psycholog@dds-spk.cz Hana Adamová - ekonom ekonom@dds-spk.cz Eva Luštíková - personální oddělení pers@dds-spk.cz Zdeňka Jílková - sociální pracovník social@dds-spk.cz Miroslava Prosserová - administrativa osetrov@dds-spk.cz
      • ghy8r8p