• 17. listopad

• Víte čeho je svátkem 17. listopad? A co se stalo 17. listopadu 1989? I k tomuto dni chystáme projektový den.

• Halloween

• 5. listopadu proběhl v naší škole projektový den na téma Halloween. Holkám to slušelo a užily si to:-)

• Podzimní prázdniny jsou tady!

• Takto budou vypadat naše třídy celý příští týden, od 26.10. do 30.10.2020. Zdůvodu nemoci covid-19  jsou totiž prodlouženy podzimní prázdniny, což našim dětem udělalo samozřejmě velkou radost, a kdo může, ten odjede domů. Užijte si to, holky:-)

• Projektový den "Letní olympijské hry"

• 1. října proběhl v rámci výuky v naší škole projektový den na téma "Letní olympijské hry". V rámci něho si pro děvčata vyučující připravili besedu, výtvarnou činnost spojenou s tématem a na závěr samozřejmě i pohybové aktivity v tělocvičně. Dívky bely bezvadné, děkujeme všem, které se aktivně zapojily.

• Sportovní odpoledne

• V úterý 15. září proběhlo na našem hřišti sportovní odpoledne. Atmosféra byla fajn, děkujeme všem děvčatům, která se aktivně zapojila.

• Otevření šicí dílny

• Tento týden uvádíme do provozu šicí dílnu, kde se pod vedením vychovatelek mohou naše dívky naučit základům šití, ušít si výzdobu do pokojů, upravit své poškozené oblečení atd.

• Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk
      • dds@dds-spk.cz
      • Mgr. Stanislava Tóthová - ředitelka reditelka@dds-spk.cz Mgr. Ladislav Luštík - zástupce ředitele zastupce@dds-spk.cz Bc. Viktor Salčík - vedoucí vychovatel vychovatel@dds-spk.cz Mgr. Tomáš Polák - etoped etoped@dds-spk.cz Mgr. Hana Váňová - psycholog psycholog@dds-spk.cz Hana Adamová - ekonom ekonom@dds-spk.cz Eva Luštíková - personální oddělení pers@dds-spk.cz Zdeňka Jílková - sociální pracovník social@dds-spk.cz Miroslava Prosserová - administrativa osetrov@dds-spk.cz
      • ghy8r8p