• Canisterapie

• Je super vidět Eyshu, jaké dělá pokroky, je super vidět holky, jak snadno navazují vztah s Eyshou, i když jdou na Canisterapii kolikrát s počáteční nedůvěrou.

• Pálení čarodějnic

• Další projektový den byl spojen s tradicí pálení čarodějnic. Pro náš kraj je toto téma historicky obzvlášť důležité. Děkujeme Vlastivědnému muzeu Šumperk za besedu a našim děvčatům za kreativitu a nasazení během projektového dne.

• Keramika

• Od tohoto týdne mají děvčata možnost navštěvovat keramickou dílnu, kde si pod vedením vychovatelů mohou zkoušet práci s hlínou a vyrábět různé výrobky. A jak jde vidět na obrázku, holkám to jde hezky:-)

• Talent show

• Úplně jsme se vám zapomněli pochlubit, že u nás proběhla Talent show. A že se bylo na co koukat! Kromě děvčat, která se zúčastnila ve dvou kategoriích - zpěv a tanec, se zúčastnili také vychovatelé a bylo to vtipné:-) Samotné holky předvedli super vystoupení a po zásluze byly všechny odměněny krásnými cenami. Bylo to moc fajn, holky děkujeme!

• Velikonoce

• Ve středu, 31.3.2021, nás čeká projektový den na téma Velikonoce. A ještě ten den odjede většina děvčat na dovolenku. Holky, pořádně si prázdniny užijte a v pondělí, ať jsou na vás kluci hodní:-)

• Odjezdy na dovolenky

• Z důvodu mimořádných a ochranných opatření týkajících se nemoci covid-19 jsou prozatím termíny dovolenek stanoveny takto: 5.-7.3.2021, 19.-21.3.2021. Následné termíny budou závislé na vývoji dalších vládních opatření.

• Zima

• Konečně už i k nám, do zařízení, přišla ta krásná bílá zima...

• Rozjeli jsme Canisterapii

• Holky ze 4. skupiny byly první, které si mohly Canisterapii užít, byly bezvadné a hlavně šikovné. Díky Jitce Křečkové a její Eyshe za skvělý program.

• 17. listopad

• 12.11.2020 proběhl v naší škole další projektový den, tentokrát věnovaný 17. listopadu, dni boje za svobodu a demokracii a mezinárodnímu dni studentstva.

• 17. listopad

• Víte čeho je svátkem 17. listopad? A co se stalo 17. listopadu 1989? I k tomuto dni chystáme projektový den.

• Halloween

• 5. listopadu proběhl v naší škole projektový den na téma Halloween. Holkám to slušelo a užily si to:-)

• Podzimní prázdniny jsou tady!

• Takto budou vypadat naše třídy celý příští týden, od 26.10. do 30.10.2020. Zdůvodu nemoci covid-19  jsou totiž prodlouženy podzimní prázdniny, což našim dětem udělalo samozřejmě velkou radost, a kdo může, ten odjede domů. Užijte si to, holky:-)

• Projektový den "Letní olympijské hry"

• 1. října proběhl v rámci výuky v naší škole projektový den na téma "Letní olympijské hry". V rámci něho si pro děvčata vyučující připravili besedu, výtvarnou činnost spojenou s tématem a na závěr samozřejmě i pohybové aktivity v tělocvičně. Dívky bely bezvadné, děkujeme všem, které se aktivně zapojily.

• Dětský domov se školou, základní škola a středisko výchovné péče, Šumperk
      • 583 284 010 - ředitelka, PAM, ekonomka, škola 583 284 011 - středisko výchovné péče 583 284 012 - ved. vychovatel, psycholog, etoped, vychovatelé 583 235 251 - sociální pracovnice, administrativa
      • Vyhlídka 369/1 78701 Šumperk Czech Republic
      • 00843016